B İ L M A M A

en iyisi olmak zorundayız

Evcil hayvanım gelmiş geçmiş en iyi evcil hayvan" diyen bir ebeveynseniz, hiçbir mama çok doğal, besleyici veya lezzetli olamaz. İnanın bize! bunu anlıyoruz. Biz de böyle başladık.BİLMAMA 30 yılı aşkın bir süre önce Ankara'da doğdu. Biliyoruz ki sizler sevgili evcil hayvanlarınıza mümkün olan en sağlıklı ve besleyici yiyecekleri yediğinden emin olmak için en iyi mamayı gücünüz ölçüsünde alabilmek için çalışıyorsunuz.Biliyoruz; sizlere çok kaliteli, fiyat performans ürünü, her zaman taze vs. gibi lanse edilen ürünleri kullanıdınız kullanıyorsunuz ve sonunda ya razı oluyorsunuz ya da memnun kalmıyorsunuz. Çoğu zaman ona, dışarıdan aldığınız etlerden evde yemek pişirmeye başladınız.30 yılı aşkın süre bizler de biraz büyüdük - köpekler ve kediler için çok daha fazla tarifimiz ve çok daha büyük bir ekibimiz var - ancak her şeyi başlatan vizyon ve inançlara hala sadık kalıyoruz.

Her tarif bize özel ve ürünlerimizin içeriklerinin bir benzerini piyasada bulmanız mümkün değil.*Görebileceğiniz sağlık faydaları için sektör lideri seviyelerde protein, vitamin, mineral, sağlıklı yağ ve daha fazlasını sağlayan yüksek kaliteli bileşenler kullanarak mamalarımızınw formüllerini hazırlıyoruz. Tanıdığımız ve güvendiğimiz çiftçilerden taze, gerçek bütün hammaddeleri, yerinden alıyoruz ve taze olarak kullanıyoruz. Ürünlerimizin çoğunda, Koruyucu, dolgu maddesi ya da yapay herhangi bir şey kullanmamaya özen gösteriyoruz.üm inancımız, ürettiğimiz her bir mamada emeğimizi Evcil hayvanlar ve evcil hayvan ebeveynleri için hayatı daha iyi hale getirmeye kendini adamış insanlara ve topluluklara adamak.BİLMAMA’da her evcil hayvanın mümkün olan en sağlıklı ve mutlu hayatı yaşamasına yardımcı olmak için çok çalışıyoruz. O kasede sadece mama değil, sevgi olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden en iyisi olmak zorundayız.


bilmama

Vizyonumuz

En İyisi olmanın verdiği sorumlulukla hareket ederek yurtdışına olan bağımlılığı azaltmayı ve kendi ulusal mama markalarımızı dünya pazarlarına taşımak ve o pazarlarda kalıcı olman öncelikli hedefimizdir.Bu hedef doğrultusunda; daha iyi ve cesur adımlar atmaktan kaçınmamak.


bilmama

Misyonumuz

Tüm inancımız, ürettiğimiz her bir mamada emeğimizi Evcil hayvanlar ve evcil hayvan ebeveynleri için hayatı daha iyi hale getirmeye kendini adamış insanlara ve topluluklara adamak.


Her Zaman Taze

Taze, yenilebilir, tam ve dengeli formülleri ile, kedi ve köpekler için oluşturulmuş harika içeriğe sahip mamalar ile tanışın. Kaliteden ödün vermeyen, sürdürülebilir üretim prensibi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Üretimin her aşamasında konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bizler sizlerin merak ettiğiniz her konuda cevap vermek için çalışanlarımıza sürekli mesleki alanları ile ilgili eğitimleri, sektörel gelişmeleri takip edip, değişimleri uyguluyoruz.